2020

Geschreven door Susan Remers op .

Labyrinth

Iedereen heeft er vast wel eens doorheen gelopen.. Een doolhof. Kon jij de uitgang makkelijk vinden? Of zat je er langer in dan verwacht? Het lopen door een doolhof kan een hoop spanning met zich meebrengen. Je wilt er graag uit, maar dat lukt niet.. De frustratie als je telkens tegen muren op blijft lopen wordt steeds groter. Het voelt alsof die muren op je af komen. Maar des te groter is de opluchting wanneer je er eindelijk uit ontsnapt bent. Maar wat doe je als jij eruit gekomen bent, maar je vrienden nog opgesloten zitten? Ga je terug naar binnen om er uiteindelijk gezamenlijk uit te komen?

The Pride Junior nam jullie dit jaar mee naar een groot donker doolhof. Zij ging de uitdaging aan, maar zal het haar lukken om eruit te komen?

The Pride Junior was ongeslagen in 2020. Met een score van 77.50 sloot zij abrupt seizoen 2020 af in Almere. Contest Leeuwarden en de CGN Championships werden vanwege de corona maatregelen namelijk gecanceld.

GO FUND ME

Kalender

Donderdag 6 april
Start WK tour


Donderdag 13 april
WGI Championships


Vrijdag 14 april
WGI Championships


Zaterdag 15 april
WGI Championships


Zaterdag 22 april
Slotfeest


Zaterdag 10 juni
Open Dag


Pride Pictures