Dank aan alle Sponsoren van de bingoprijzen

Geschreven door Steven Vlaanderen Oldenzeel op .

Op 13 november van het afgelopen jaar stond de jaarlijkse Bingo in de agenda. En omdat in de aanloop naar deze datum de corona cijfers nog meevielen hadden we er vertrouwen in dat onze jaarlijkse bingo gewoon zou doorgaan. Al het werk dat vooraf moet worden gedaan om de bingo voor elkaar te krijgen werd in gang gezet. En dat is een hoop werk want alle prijzen voor de bingo worden belangeloos ter beschikking gesteld door de ondernemers in en om Huizen. Lees meer

Al weken van te voren brengen wij een bezoek aan onze sponsoren en vragen of zij ook dit jaar mee willen helpen met het beschikbaar stellen van een prijs voor op onze bingotafel. Hier gaan vele uren inzitten om deze bezoeken te brengen, de prijzen op te halen en de bingo avond zelf in goede banen te leiden. Gelukkig hebben wij een hele enthousiaste activiteiten commissie om te helpen. Maar via deze weg willen we graag Susan, Silvia en Patrick enorm bedanken voor het helpen organiseren van de bingo en het ophalen van de prijzen.

De Bingo is uiteindelijk doorgegaan op 5 maart van dit jaar en het was absoluut een groot succes. Nog nooit hebben wij zoveel mensen op bezoek gehad en moesten we op het laatste moment nog extra stoelen bijplaatsen.


Gezellig druk in tijdens de Bingo avond.

Een waardebon, een wijnpakket, een gevulde boodschappentas, een Bluetooth speaker en zelfs een iPad. Zonder onze sponsoren hebben we geen prijzen en zonder prijzen kan onze bingo gewoonweg niet doorgaan. Wij zijn dus ontzettend blij en trots op de ondernemers in Huizen en omgeving voor het beschikbaar stellen van 1 of meer mooie bingoprijzen!

Garagebedrijf A&J - www.garagebedrijf-aenj.nl
WTS Computershop - www.wtscomputers.nl
Verdi - www.verdishoes.nl
De Boedelwagen - www.deboedelwagen.nl
De Echo - www.boekhandelecho.nl
Bloemenwinkel Mulder - www.bloembinderijmulder.nl
Vishandel De Geest - www.erikvandegeest.nl
Spier en Zonen - www.tipsperfekt.nl
’t Huizer hobbyhoekje
Robert Harms Tweewielers - www.robertharms.nl
Albert Heijn - www.ah.nl
Slagerij Koelewijn - koelewijn.vershof-huizen.nl
De Boni - www.bonisupermarkt.nl
Bakkerij R. Bakke - R. Bakke Bakkerij
Expert - www.epert.nl
Loots en Lotte
De Gunst - Modehuis Gunst
Nagelsalon Serena - www.nagelsalonserena.nl
China Dragon - www.chinadragon.nl
Hans Anders - www.hansanders.nl
Modehuis Betty’s - www.modehuizbybettys.nl
Bruna - www.bruna.nl
’t Haagje - www.thaagje.nl
Bakkerij Kruijmer - www.bakkerijkruijmer.nl
Opticien van den Tol - www.vandentolopticiens.nl
Johan van der Hulst - Van der Hulst
De Lange Menstore - www.dlng.nl
Insolar - www.insolar.nl
The Closet - www.theclosethuizen.nl
Corduroy - www.corduroy-online.nl
Slagerij Welling - www.scharrelslagerij.com
Hockey Brouwerij - www.hockeybrouwerij.nl
Supercoop Blaricum - www.coop.nl
Groenewoud Bed en Badmode - www.groenewoud-bed-badmode.nl
Chinees Restaurant Peking - Restaurant Peking
Lunchroom Chicara - www.lunchroom-chicara.nl
’t Stoepje - www.stoepjebakkerjankoelewijn.nl
Bloemetje van Sas - www.bloemetjevansas.nl
Kwekerij Groeneveld Baarn - www.kwekerijgroeneveld.nl
Stroopwafels Vergunst - www.stroopwafels-vergunst.nl
Tuincentrum Rebel - www.tuincentrumrebel.nl
Siersma wijnadvies - www.wijnadvies.nl
Rijwielhandel Visser - www.vissertweewielers.com
Kaasdiscount Marcel Klein - Marcel Klein
Chocolaterie de Suikela schuur - www.suikelaschuur.nl
Bambi Snack - www.bambisnack-huizen.nl
Kapsalon Nanette - www.kapsalonnanette.nl
Ijzerhandel Vos - www.vosijzerhandel.nl
Fietsenwinkel Huizen - www.defietsenwinkel.nl
Romy Fashion - www.romyfashion.nl
Hema - www.hema.nl
Xenos - www.xenos.nl
Jones & Jones - www.jonesenjones.nl
Shoeby - www.shoeby.nl
Specsavers - www.specsavers.nl
Art Supplies Het Gooi - www.artsupplieshetgooi.nl
Arti Hair - www.artihair.nl
Broekhuizen Schoenen - www.broekhuizen-schoenen.nl
Gooische Stofzuigercentrum
Hizi Hair - www.hizihair.nl
Jokado - www.jo-kado.nl
Kippie - www.kippie.nl
Makso Kappershop - www.maksokappersshop.nl
Noekie's Boutique - www.noekiesboutique.com
Plus Oostermeent - www.plus.nl
Sonia Bloemen - www.sonia-bloemen.nl
Sundaes Ijssalon - www.sundaes.nl
Zuid7even - www.zuid7even.nl
Kinepolis Huizen - www.kinepolis.nl
Vishandel bunschoten - www.vishandelbunschoten.nl
Pontmeyer - www.pontmeyer.nl
Autowasstraat Softwash - www.softwash.nl
Coronel - www.coronel.nl
De Schakel - www.deschakelbv.nl
De Slaapmaker - www.slaapmaker.nl
Homestyle -
Janssen van Kouwen - www.janssenvankouwen.nl
Vakgarage Visser - www.vakgaragevissersautos.nl
Plameco huizen - www.plameco.nl
Harry Banis - www.harrybanis.nl
Phoenix verf - www.phoenix.nl
Baard Tuinmachines - www.baard-groep.nl

Kalender

Zaterdag 24 september
Huizen Danst!


Vrijdag 30 september
ALV


Zaterdag 12 november
Bingo


Zondag 18 december
Try-Out


Pride Pictures