Jantje Beton Collecte

Geschreven door Susan Remers op .

Deze week gaan duizenden collectanten samen op pad om geld op te halen voor Jantje Beton. Ook leden en vrijwilligers van Winterguard The Pride helpen mee. Zij collecteren in Huizen om geld op te halen voor de dit goede doel én voor onze clubkas. 50% van de opbrengst gaat naar Jantje Beton en 50% gaat naar de club.

Winterguard The Pride helpt al jaren met de collecte van Jantje Beton. Dinsdag en woensdag liepen leden van The Pride Cadets en The Pride Junior langs de deuren en de komende dagen zullen ook de andere units collecteren voor dit mooie doel én onze club.

Leden, ouders en vrijwilligers van The Pride collecteren in Huizen.

Help ook mee! Doneer via deze link

Jantje Beton
Jantje Beton is hét goede doel dat zich sinds 1968 samen met kinderen en jongeren inzet voor meer en uitdagender speelruimte en meer speelkansen. Kinderen moeten steeds meer en spelen steeds minder, terwijl spelen het belangrijkste én het leukste onderdeel is van een gezond leven. Daarom zegt Jantje Beton … STOP NOOIT MET SPELEN!

The Pride Kalender

Zaterdag 10 April
Opname - Optreden


Pride Pictures

TPO-2020-2.jpg

Sponsorkliks